Indywidualne szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej.

play-stone-1744790_1280

Zapraszam na indywidualne szkolenia  z zakresu komunikacji interpersonalnej. Podczas mojej pracy w grupach rozwoju osobistego, które mam przyjemność prowadzić zauważyłam , że temat komunikacji jest tematem wyjątkowo użytecznym i interesującym dla uczestników moich szkoleń.

Nie jest niczym zaskakującym, że efektywna komunikacja sprawia, że poprawiają się nasze relacje rodzinne, życie zawodowe, relacje z przyjaciółmi.

Praca w grupie jest  wartością samą w sobie. Uczestnicy mogą tu i teraz zobaczyć siebie w sytuacji interpersonalnej: jakie sytuacje przychodzą z łatwością, jakie są wyzwaniem.Jednak umiejętności komunikacyjne poszczególnych osób, ich predyspozycje psychiczne i społeczne  są bardzo zróżnicowane. Stąd moja oferta.

Proponuję  indywidualną pracę nad tematem komunikacji czyli  rozpoznanie indywidualnych barier w komunikacji i projektowanie indywidualnych programów pracy. 

Oferta skierowana jest do tych osób, które pragną wzmocnić swoje umiejętności komunikacyjne konkretnymi narzędziami pozwalającymi efektywniej  i prościej komunikować z innymi.

Indywidualne spotkania pozwalają efektywnie  popracować w konkretnych dla danej osoby obszarach problemowych min:

-formułowanie komunikatów, pozwalających wyrazić  swoje zdanie, opinie, ocenę czy uczucia bez oceny innych;

-mówienia o swoich uczuciach oczekiwaniach i potrzebach;

-budowania relacji otwartej, w której pytasz i upewniasz się czy dobrze zrozumiałeś, co ktoś miał na myśli, a przede wszystkim „rozszyfrowywaniem”aluzji w bezpośredniej konfrontacji zamiast we własnej wyobraźni

-poznanie własnych barier komunikacji, co pozwala ci dowiedzieć się jak słyszysz inne osoby.

Proponuję:

5 – 6 spotkań warsztatowych  podczas których,  zajmujemy się tylko tematem komunikacji, pomiędzy spotkaniami  uczestnicy realizują prace domową.

koszt : każde spotkanie 25e.

SZKOLENIE NIE JEST PSYCHOTERAPIĄ, SPOTKANIA MAJĄ NA CELU OPANOWANIE KONKRETNEJ WIEDZY Z ZAKRESU KOMUNIKACJI. 

zgłoszenia:

do końca lipca 2018r. Holzapfelstr. 1 Monachium – terminy można ustalić drogą mailową : pacygalebek@o2.pl

od września 2018r. jestem dostępna w Gliwicach – terminy również można już wstępnie ustalić drogą mailową: pacygalebek@o2.pl

mgr Agnieszka Pacyga – Łebek, pedagog,  dypl. psychoterapeuta psychodynamiczny, dypl. socjoterapeuta i trener treningu interpersonalnego.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz