Grupa psychoedukacyjno – zabawowa dla mam i niemowląt 0- 12

W ramach projektu Mama(nie)pomalowana serdecznie zapraszamy mamy wraz ze swoimi dziećmi do udziału w 4 edycji grupy psychoedukacyjno – zabawowej dla niemowląt. Tym razem zapraszamy mamy wraz z dziećmi w wieku 0 – 12 mies. Chcemy stworzyć grupę szczególnie dla kobiet, które cenią sobie szczere i budujące kontakty z innymi. Na zajęcia zapraszamy kobiety pełne wątpliwości, nieidealne, chcące poznać inne podobnie myślące mamy. Mam nadzieję, że będzie to miejsce w którym każda z Was zaryzykuje bycie sobą. Szczególnie zapraszam zmęczone mamy: wspólna zabawa i ciepła herbata wypita w babskim gronie, ma działanie regenerujące. :To potwierdzone naukowo!

Dla dzieci proponujemy zabawy budujące bliskość – śpiewanie, wierszyki, pokazywanki, zabawy sensoryczne. Nie martw się tym, że podczas zajęć dziecko może płakać lub marudzić. Nikomu to nie będzie przeszkadzać, a rak do noszenia będzie więcej niż w domu.

W tym półroczu skupimy się na szerzeniu aktualnej wiedzy na temat przeciwdziałaniu depresji poporodowej, szerzeniu wiedzy na temat rozwoju niemowląt, przyjmowaniu wsparcia od innych, walce ze stereotypem matki polki.

Grupa będzie się składać z 5 – 7 mam z niemowlętami. Spotkania odbywać się będą regularnie co dwa tygodnie, do lutego 2020r. Koszt spotkania to 40 zł.
Dotychczasowe spotkania dla mam cieszyły się powodzeniem i otrzymały bardzo pozytywne recenzje.

Zajęcia prowadzi pedagog i psychoterapeutka Agnieszka Pacyga – Łebek

terminy:

luty 24

marzec 9 i 25

kwiecień: 13 i 20

maj: 11 i 25

czerwiec : 8

Zwycięstwa 31 oficyna/ parter – posiadamy miejsce na wózki

Ośrodek Terapii Rodzin i Par Gliwice ul. Zwycięstwa 31

Kontakt: 790 550 538 Agnieszka

http://dziarskowchmury.pl/kontakt/

Jedna myśl na temat “Grupa psychoedukacyjno – zabawowa dla mam i niemowląt 0- 12

Dodaj komentarz