Grupa zabawowo – edukacyjna dla niemowląt

Zapraszam do uczestniczenia w grupie zabawowo – edukacyjnej dla matek oraz niemowląt w wieku od 0 ok. 1rż w ramach projektu realizowanego   wraz z Ośrodkiem Terapii Rodzin i Par w Gliwicach pt: Mama (nie)pomalowana.  Zapraszam 7 mam wraz z dziećmi do udziału w grupie.

Moim pragnieniem jest stworzyć dla mam i ich małych dzieci bezpieczną przestrzeń. Udział w grupie umożliwi podzielenie się swoją wiedzą z innymi kobietami, wymianę doświadczeń, zabawę ze swoim dzieckiem w innych warunkach, być może w inny sposób. Na grupie jeżeli jest taka potrzeba, można omówić wątpliwości ws. wychowawczych. Moim celem jest stworzyć grupę mam, która dobrze się ze sobą bawi.
Dzieci poprzez udział w grupie mają bawić się obok swoich rówieśników w bezpiecznych ramionach mamy, co zawsze jest ciekawe. Bardzo ważną częścią spotkań będzie wspólna zabawa z dziećmi, dostosowana do ich poziomu rozwoju. W tej części przewidziane są zabawy ruchowe, muzyczne, czytanie, zabawy wykorzystujące dotyk oraz masaż.

Chciałabym stworzyć miejsce do którego będziecie chętnie wracać ze swoimi dziećmi. Dotychczasowe grupy zabawowe, które prowadziłam na terenie Monachium były bardzo ciepłymi spotkaniami, grupy tworzyły dobrą atmosferą, dzieci rosły razem. Mam nadzieję, że taką grupę stworzymy. Chętnie podzielę się z uczestnikami grupy swoim doświadczeniem i wiedzą pedagoga – psychoterapeuty.
Na każdym spotkaniu będzie również miejsce na edukacje ws. dylematów wychowawczych – tematy do omówienia wybierzemy na pierwszych zajęciach. Moim celem jest wsparcie matek na progu macierzyństwa, to bardzo ważne, by matki czuły się na tyle „pełne”, by miały z czego „nalać”.
Koszt:
Inwestycja 80 zł miesięcznie ( 2 spotkania po 2 godziny w tym możliwość konsultacji ws. wychowawczych w czasie zajęć lub między zajęciami.
W cenę wliczone są napoje na miejscu.

Grupa:
Grupa składać się będzie z 7 osób dorosłych oraz 7 – 8 dzieci. Grupa będzie zamknięta. Dołączenie nowych członków będzie możliwe jedynie w przypadku zwolnienia miejsca.REJESTRACJA KONIECZNA POPRZEZ MAILA: pacygalebek@tlen.pl

Czas trwania:
Grupa będzie spotykać się prze okres 6 miesięcy. Co daje 12 spotkań w częstotliwości co 2 tygodnie w poniedziałki w godzinach od 10.00 – 12.00.
Przez okres pół roku będziecie Panie miały okazję obserwować swoje dzieci w stałej grupie zabawowej, ich wzajemne interakcje. To dobry czas by poznać inne mamy i nawiązać wspierające relacje.

Dodaj komentarz