Wywiad do książki ” Terapeuci par – historie z gabinetów”

Mam ogromną radość i dumę móc Państwu ogłosić, że w 2022r. miałam niezwykłą okazję udzielić wywiadu do nadchodzącej książki “Terapeuci par ” autorstwa niezwykle utalentowanej Marty Szarejko. Rozmawiałyśmy głównie o moich doświadczeniach prowadzenia psychoterapii na emigracji w latach , kiedy praca psychoterapeutyczna odbywała się głównie w formie tradycyjnej w gabinetach. Kolejnym wątkiem interesującym autorkę były trudności doświadczane przez emigrantów w związku z poczuciem wyobcowania, konfliktu lojalności oraz nierównowagi w związkach. To było dla mnie bardzo ekscytujące doświadczenie, dzięki któremu mogłam podzielić się swoimi myślami na ten temat. Dodatkowo dużym wyróżnieniem dla mnie jest znalezienie się w publikacji pośród wybitnych psychoterapeutów z całej Polski.

W rozmowach wzięli udział: Katarzyna Moneta-Spyra, Iwa Magryta-Wojda, Hanna Pinkowska-Zielińska z Bartoszem Zalewskim, Maria Zapolska-Downar z Maciejem Żurkiem, Anna Zarzycka, Maja Szpakiewicz, Joanna Michałowska, Karolina Pniewska, Agata Stola z Robertem Kowalczykiem, Agnieszka Pacyga-Łebek, Dorota Ziółkowska-Maciaszek, Michał Pozdał, Bernadetta Janusz, Magdalena Sękowska.

Chociaż nie mogę jeszcze zdradzić wszystkich szczegółów, to już nie mogę się doczekać premiery tej książki, która odbędzie się już za kilka dni 10.04.2024r. !!!!

Mam nadzieję, że ta książka będzie dla Was równie inspirująca i pouczająca, jak dla mnie inspirująca była rozmowa z jej autorką. Poniżej przesyłam link do profilu autorki Marty Szarejko https://www.instagram.com/p/C5RFL92oPQo/

Zapraszam również do przedsprzedaży książki w empik w atrakcyjnej cenie : https://www.empik.com/terapeuci-par-historie-z-gabinetow-szarejko-marta,p1445632199,ksiazka-p

Dodaj komentarz